78-111 Ustronie Morskie
ul. Ku Słońcu 8
tel.: 605 606 002
Ośrodek Wypoczynku
Rodzinnego

PRZED PRZYJAZDEM

Uprzejmie prosimy o przeczytanie kilku ważnych informacji ułatwiających Państwu przygotowania do wyjazdu i wypoczynku.

1. O której możemy przyjechać najwcześniej?

- Goście, którzy opuszczają Państwa zarezerwowany pokój lub domek mają prawo przebywać w Ośrodku do godziny 9 rano w dniu wyjazdu. Gdy domek/pokój jest już pusty niezwłocznie przystępujemy do pracy aby przygotować go na Państwa pobyt. Inne pokoje i domki również sprzątamy dla innych Gości rozpoczynających pobyt w tym samym dniu i na takich samych warunkach tak jak Państwo. Te czynności zajmują czas a wszystkich Gości traktujemy na równi i na równi dla wszystkich Państwa chcemy wywiązać się z obowiązków. Dlatego początek Państwa pobytu ustalony jest na godzinę 16. W wyjątkowych przypadkach, jeżeli chcielibyście Państwo być u nas wcześniej prosimy o kontakt w tej sprawie w przeddzień przyjazdu wieczorem. W miarę możliwości postaramy się żeby przyspieszyć wydanie pokoju lub domku, jednak nie zawsze mamy takie możliwości.
Niektórzy z Państwa planują podróż "na noc" i zjawiają się u nas pod bramą nawet już o 7 rano czasami zapominając że w ich domku lub pokoju w tym czasie jeszcze nadal smacznie śpią poprzedni Goście. Uprzejmie informujemy, iż oczywiście można wjechać na teren Ośrodka i bezpiecznie pozostawić auto jednak w żaden sposób nie zmieni to faktu, że początek Państwa pobytu zacznie się dopiero wówczas, gdy będziemy gotowi wydać Państwu Wasz pokój lub domek.

 

2. Co ze sobą trzeba zabrać?

Ośrodek jest wyposażony w wiele różnych sprzętów jednak zawsze czegoś może brakować co akurat by mogło się przydać. Na wyposażeniu jest oczywiście pościel, jednak nie ma ręczników. Sugerujemy zabrać z domu swój dobry, duży nóż oraz patelnię. Pomimo tego, że w każdym domku i pokoju jest wyposażony aneks kuchenny Ośrodek nie zapewnia żadnych produktów spożywczych, jednorazowych, środków higieny, węgla, rozpałki, akcesorii do grilla itp.

 

3. Zakupy w Ustroniu Morskim

Wielu z naszych Gości pyta o możliwośc zrobienia zakupów. Oczywiście jest to możliwe. Podajemy przybliżone ogległości do ważniejszych sklepów.
Polo Market - 500 m
Dino - ok. 900 m
Biedronka - ok. 2500 m
Ponadto w Ustroniu jest wiele małych sklepów spożywczo - przemysłowych.

 

4. Czy można płacić kartą lub w czasie albo na koniec pobytu ? Czy można zapłacić przelewem w czasie pobytu? Czy na zapłacone pieniądze otrzymam jakiś dokument?

Opłata: - opłata pobierana jest "z góry" za cały zamówiony pobyt wyłącznie w gotówce i przed zajęciem przez Państwa domku/pokoju. Jeżeli Gość nie może wnieść opłaty domek/pokój nie zostanie wydany. Jeżeli Gość nie posiada gotówki zostanie poproszony o przywiezienie jej przed rozpoczeciem korzystania z zarezerwowanego pokoju/domku. Przepraszamy, ale od tej reguły nie ma odstępstw.
Rozumiemy, że możecie być Państwo zmęczeni podróżą, ale jadąc do nas mijacie Państwo dziesiątki bankomatów z których najbliższy od nas jest ok. 500 m przy Polo Market, przejeżdżacie Państwo tuż obok niego i pobranie gotówki jest możliwe.
Płatność za pobyt przelewem jest możliwa ale tylko w taki sposób, aby wpłacona kwota zaksięgowała się na naszym koncie najpóźniej w piątek przed Państwa przyjazdem. 

Dokument sprzedaży: - Ośrodek Wypoczynku Rodzinnego GOŚCINIEC nie jest płatnikiem podatku VAT. Dlatego też na zapłconą kwotę otrzymają Państwo paragon fiskalny lub na życzenie Fakturę  ( bez VAT ) . Faktura taka jest obowiązującym prawnie dokumentem finansowym i musi być honorowana przez fundusze socjalne w zakładach pracy.

 

5. Będzie zamknięta brama a domofon nie odpowie...

Ponownie przypominamy, iż Ośrodek jest stale zamknięty. Nasi Goście otrzymują kartę zbliżeniową do swobodnego otwierania bramy ale Państwo gdy przyjedziecie zastaniecie zamkniętą bramę. Uprzejmie prosimy aby nie dzwonić domofonem bo nie przyniesie to żadnego skutku. Aby dostać się na teren Ośrodka "pierwszy raz" konieczny jest kontakt pod numerem 605 606 002. Otworzymy Państwu bramę i zaprosimy do środka.